Aslına bakarsanız SMM, Social Media Marketing'in kısaltılmış halidir. Tam türkçesiyle Sosyal Medya Pazarlaması da denilebilir. Sosyal ağlar üzerinde yapılan her türlü strateji ve iş için genel bir başlık olarak kullanılır. Reklam, gönderi düzenlemeden sayfa yönetimine kadar tüm sosyal medya işlemlerini kapsar.
Sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermek amacıyla her geçen gün kendini geliştiren SMM Bayilik Paneli medyakolay.com kullanımı en kolay arayüze sahiptir. Bakiye ekleme sayfasına girerek aktif olan her hangi bir yöntemle hesabınıza bakiye yükleyebilir, yüklediğiniz bakilerler takipçi satın alma, oto beğeni ve video izlenmesi göndermek gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Sistemimiz tamamen otomatik olarak çalışmaktadır. MedyaKolay.com üzerinden verdiğiniz siparişler sistemin yoğunluğuna bağlı olarak çoğunlukla anlık olarak başlar ve bir kaç dakika içerisinde tamamlanır. Ancak sistemin aşırı yoğun olduğu veya seçtiğiniz servisin çalışma prensiplerine bağlı olarak zaman zaman bir kaç saat sürmektedir.
Sipariş iptal edilmesi çok rastlanır bir durum değildir. Ancak bazı zamanlarda yaptığınız küçük hatalar siparişin iptal edilmesine sebep olabilir. Sipariş iptalinin bir kaç nedeni olabilir.

1- Siparişi gönderdiğiniz hesabın gizli bir profile sahip olması işlemin yapılmasını engeller. Lütfen sipariş vermeden önce hesapların aktif olduğundan emin olun.
2- Bir servisten aynı hesaba veya linke sürekli olarak gönderim sağlamanız durumunda servisin işlem yapabileceği maksimum miktarın tamamını kullanmış olursunuz. Sınırı aşan durumlarda siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.
3- Özellikle instagram takipçi satın al siparişi verdiğinizden sizden link yerine doğrudan instagram kullanıcı adınızı girmeniz istenir. Başında @ ve menzeri bir karakter olmadan doğrudan kullanıcı adını girmelisiniz. Linkin tamamını veya ilk karakterde latin alfabesine uymayan bir karakteri kullandığınızda siparişiniz iptal edilir.

Tüm bu kontrolleri yaptınız ancak siparişiniz yine de iptal edildiyse lütfen Canlı Destek personelimizden yardım alınız.
MedyaKolay piyasanın en kaliteli sistemleriyle donatılmıştır. İptal edilen tüm siparişlerin ücreti bakiyenize anlık olarak geri iade edilmektedir.
Bir sipariş verdiğinizde sizin belirttiğiniz adedin altında işlem gerçekleşmise bu duruma Kısmen Tamamlanmak diyoruz. Örnek vermek gerekirse hesabınıza 1000 instagram takipçi 2 liraya olan servisten sipariş verdiyseniz ve yanlızca 900 takipçi gönderilebildiyse bu durum kısmen tamalanan siparişler kapsamına girmektedir. Bu tarz durumlarda kalan 100 takipçinin tutarı anında bakiyenize iade edilmektedir.
Bir sipariş verdiğinizde sizin belirttiğiniz adedin altında işlem gerçekleşmise bu duruma Kısmen Tamamlanmak diyoruz. Aktif hesaplardan oluşan servislerden sipariş verdiğinizde sizler gibi gerçek kullanıcılardan oluşan bir data işleme alınmaktadır. Bu kullanıcılar gerçek kişiler olduğundan beğenmedikleri veya ilgi alanlarına girmeyen kullanıcıları takipten çıkabilirler.

Şayet bot takipçi satın almışsanız durum daha karışıktır. Bot takipçi hesapları sosyal medya sipariş verilen hesapları takip etmek dışında bir işlem yapmadığından dolayı bir süre sonra instagramın filtrelerine takılır. Bu gibi durumlarda instagram toplu olarak bu hesapları siler. Dolayısıyla takipçileriniz takipten düşmüş olur.

Sizlere çoğunlukla gerçek aktif hesaplardan oluşan dataları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Şayet hesabınızı da aktif olarak kullanarak insanların ilgilerini çekebilecek paylaşımlar yaparsanız takipçileriniz çok daha uzun süre sizinle kalacaktır.